Küttesüsteemide läbipesu

Küttesüsteemi läbipesu on lihtne ja jätkusuutlik viis tagamaks, küttesüsteemi eesmärgipärase töö ja kauakestvuse. Igasse küttesüsteemi koguneb ajaga mustust, mis tekitab ummistusi, ei lase küttesüsteemil enam normaalselt töötada ning hakkab tekitama probleeme.

Õnneks on küttesüsteemide puhastamine lihtne protsess ja vajab ligipääsu kõigest peale-  ja äravoolu sõlmedele, mis tavaliselt asuvad maja tehnoruumis. 

Miks seda teha?

Kui küttesüsteem on pikalt pesemata siis sinna kogunev mustus takistab selle tööd. Küttesüsteemi tekkinud ummistused ei lase küttesüsteemis oleval veel normaalselt liikuda ja suurendab küttekulu, vähendab süsteemi eluiga ja kulutab ruumide kütmiseks rohkem aega.

Kui küttesüsteemi regulaarselt pesta ja hooldada siis püsivad küttekulud tavapärased ning küttesüsteem ise toimib nii nagu ta peaks. Toimiv küttesüsteem hoiab ka maja turuväärtust, kui tulevikus peaks tekkima soov maja müüa.

Peale küttesüsteemi läbipesu väljastame majaomanikule tehtud tööde kohta akti, mis tõendab küttesüsteemi puhtust.

Mida me kliendilt vajame?

Selleks, et sinu küttesüsteemi pesta on meil vaja ligipääsu sinu tehnoruumile, kus asuvad küttesüsteemi peale- ja äravoolu kraanid ning ligipääsu vee ja kanalisatsioonisõlmedele.

Küttesüsteemi puhastus võtab aega paar tundi ning sellel ajal võiks majaomanik kodus olla, ka endal on huvitav vaadata kui palju mustust sealt välja tuleb. Kui tehnoruum asub eluruumidest eraldi siis piisab ainult sellest, kui uks lukust lahti jätta.

Faktid küttesüsteemide läbipesust

Puhastamata küttesüsteem tekitab suuremaid kulusid ja ei küta korralikult.

Pestud ja hooldatud küttesüsteem tõstab maja turuväärtust.

Küttesüsteemi pesemine on lihtne protsess, mis võtab aega paar tundi.

Miks teha koostööd meiega?

Oleme paindlikud ja leiame tööde läbi viimiseks just sulle sobiva aja.

Kindlustunne, et tööd saavad korralikult tehtud.

Peale küttesüsteemi pesemist väljastame ka akti, mis kinnitab tehtud töid.

Meie eesmärgiks on sinu rahulolu ja kindlustunne. Teeme oma tööd südamega.

Küsi meilt hinnapakkumist